Mūsų paslaugos

Šunų kirpimas

Rekomenduojame užsirašyti iš anksto, tel. 861609967 arba viesbutissunims@gmail.com 

Jei Jūs patys neturite transporto priemonės ar neturite laiko, mes galime Jūsų šuniuką viešnagės metu nuvežti į šunų kirpyklą ir Jūs galėsite pasiimti iš mūsų savo šuniuką nukirptą.

Šuniuko kirpimo kainą nustato šunų kirpykla, į kurią šuniukas butų vežamas.

 

Šunų maudymas.

Rekomenduojame užsirašyti iš anksto, tel. 861609967 arba viesbutissunims@gmail.com 

Jei Jūs patys neturite transporto priemonės ar neturite laiko, mes galime Jūsų šuniuką viešnagės metu nuvežti į šunų kirpyklą ar šunų SPA centrą ir Jūs galėsite pasiimti iš mūsų savo šuniuką išmaudyta.

Šuniuko maudymo kainą nustato šunų kirpykla arba SPA centras į kurį šuniukas butų vežamas.

 

Šunų nagų trumpinimas.

Ilgi nagai ne tik trukdo vaikščioti, bet besiremiantis į žemę nagas spaudžia piršto falangą. Šuo stengiasi išvengti skausmingo pojūčio, ima remtis visa pėdos pagalvėle ir išskečia pirštus „vėduokle“. Rezultatas – išplėsta letena, plokščiapadystė, neteisingas visos galūnės formavimasis, per didelis krūvis tenkantis sąnariams. Kiekvienam šuniui – galimi sausgyslių patempimai, artritai, sąnarių skausmai.

Ilgi nagai lengvai užkimba už įvairių daiktų, pakliūva į duobeles bei plyšius, kur gali įstrigti. Rezultatas – išplėšti „su mėsa“ nagai ir daug daug kraujo. Gyvybei pavojaus nėra, bet labai skausminga.
Šių nemalonumų išvengti visai paprasta – kas 2-4 savaites reikia trumpinti nagus kiekvienam namuose laikomam šuniui.

Rekomenduojame užsirašyti iš anksto, tel. 861609967 arba viesbutissunims@gmail.com 

Jei Jūs patys neturite transporto priemonės ar neturite laiko, mes galime Jūsų šuniuką viešnagės metu nuvežti į šunų kirpyklą ar veterinarijos gydyklą ir Jūs galėsite pasiimti iš mūsų savo šuniuką su nutrumpintais nagais.

Šuniuko nagų trumpinimo kainą nustato šunų kirpykla arba veterinarijos gydykla į kurią šuniukas butų vežamas.